Výcviky po vládních opatřeních

11 Dub

Jak jsem se koukala na docházku, tak s některými psy jsem se neviděla čtyři měsíce. Pro psa jsou tyto čtyři měsíce velice dlouhá dobá, hlavně v době dospívání. Protože nyní je to jako byste začali úplně od začátku, tak jsou potřeba nějaké změny. Abychom se dozvěděli jak na tom jednotliví pejsci jsou, tak začínáme trochu jinak. Ve skupince vás bude o hodně více, složení bude podle velikosti abych viděla reakci na stejně velké ba větší psy. Protože to jistě bude náročné, tak nečekejte, že se váš pes proběhne na volno. Vyzkoušíme si co jste zvládli sami, když jste měli možnost cvičit bez rušivých vlivů v podobě psích kamarádů. Vím, že někteří pejsci měli problémy i předtím a tak si nejprve musíme ověřit co by šlo se skupinkami udělat, tedy jaké budou mít v další fázi složení.

Pevně věřím, že jste byli všichni zdraví, že jste zdárně pokračovali s výcvikem a vaše štěně je nyní správně vychovaný a poslušny pes a nyní jen doladíme maličkosti.

Budeme dodržovat rozestupy, budeme mít sebou respirátor a podle potřeb uvidíme jak vše zvládneme.

Těším se na Vás 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *