Přihláška na výcvik

V případě, že chcete se svým psem navštívit naši “ Psí školu „
vyplňte prosím přihlášku

Když se přihlásíte se do naší psí školy tak byste měli vědět:

Instruktor vám pomůže s metodikou výcviku, poradí, jak řešit situace s vaším psem. Dá vám jasný postup, co byste měli procvičovat s ohledem na vašeho psa. Odpoví vám na vaše otázky. Povede vás k cíli.

Zodpovědnost, za to, že k vašemu cíli dojdete, máte ale vy. Instruktor dává návod, učí vás a vy, pokud chcete k cíli dojít, tak se musíte zapojit do učebního procesu.

Bez práce nejsou koláče. Pokud nebudete postupovat po malých krůčcích, nebudete procvičovat učené dovednosti, tak se k cíli nedostanete, nebo vám to bude trvat velmi dlouhou dobu.

Pamatujte, že tady se učíte hlavně vy, váš pes většinu chování umí (určitě jste ho viděli chodit, sedět, ležet, skákat), jen se naučíme jak se s ním domluvit, tak aby nám rozuměl a byl schopen na náš pokyn chování opakovat.

Co je to vychovaný a poslušný pes může být pro každého majitele trochu jiné, pro nás je to však pes, který s radostí plní zadané úkoly, drží se v naší blízkosti a my tedy dvounohá část týmu jsme spokojení a užíváme si chvíle strávené s naším chlupáčem.