Podmínky výcviku

• Platba za soubor výcvikových lekcí se platí najednou a předem.
  • Rozpis výcvikových hodin je v tabulce na webových stránkách „Psí školy”
    www.psi-skola-trinec.cz v sekci „ Kdy cvičíme”
  • V případě, že nemáte přístup k internetu, musíte si termíny výcviku zjistit sami, instruktor není povinen Vás o termínech informovat.
  • V případě zrušení výcviku, instruktor zasílá SMS nejpozději hodinu před předpokládaným začátkem.
  • Změny termínů, které vyvstaly díky omluvám a změnami seskupení skupinek budou oznámeny též SMS. Na sobotní výcviky nejpozději v pátek do 20:00 hodin. SMS má přednost před tabulkou na webu (někdy nestačím stránky opravit).
  • Výcvik probíhá o víkendu na cvičišti v Oldřichovicích. Ve všední den se cvičí v městském provozu – parkoviště u TESCA – Frýdecká ulice Třinec.
  • V případě, že se psovod na výcvik nemůže dostavit, omlouvá se dopředu (nejméně jeden den) vždy písemně a to SMS, nebo emailem, popřípadě předem na výcvikové hodině pokud tuto skutečnost ví dopředu si nechá napsat omluvu do docházkového listu.
  • Neomluvená výcviková hodina propadá.
  • Pouze dvě hodiny ve výcvikovém celku lze omluvit. Toto neplatí v případě hárání feny, popřípadě dlouhodobé nemoci psa či psovoda.
  • Po domluvě lze vytvořit osobní výcvikový plán. ( výcvik pouze o víkendu, jednou za 14 dní, podle pracovních směn a pod. )
  • Za psa odpovídá jeho psovod, popřípadě majitel.
  • Pohyb psů na volno by měl probíhat pouze za přítomnosti instruktora.
  • Na výcvik je třeba mít výcvikové vodítko, ne Flexi, dostatečné množství různých pamlsků pro psa a v případě agresivního psa i náhubek, v případě nejistoty, zda by pes utekl a následně se i ztratil je třeba si zajistit dlouhé stopovací vodítko ( toto vodítko nemá na konci žádnou smyčku pro snadné držení, je bez ukončení, jen šňůra, toto opatření je pro bezpečnost psa, eventuální zachycení v porostu a následné stržení vazu )
  • Je nutné uklízet po svém psovi výkaly na celém prostoru, kde se pes pohybuje. Sáček s exkrementy je možné zanechat na vyhrazeném místě.

Přejeme Vám hodně krásných chvil strávených s Vaším čtvernohým kamarádem.